Visas kategorijas
en.pngEN
sidebanner.jpg

Mēs esam par tīrīšanu un kopšanu

Augstas kvalitātes veselīgas dzīves radīšana lietotājiem visā pasaulē ar novatoriskām tehnoloģijām

15 gadi tirgū
Karstos produktus pārdod vairāk nekā 100 valstīs

15 gadi tirgū Karstos produktus pārdod vairāk nekā 100 valstīs

Par Džimiju

JIMMY ir KingClean Electric Co, Ltd zīmols, kas veltīts augstas kvalitātes veselīgas dzīves radīšanai pasaules lietotājiem.

KingClean Electric Co, Ltd ir dibināta 1994. gadā. KingClean "King of Clean" vārdā pauž redzējumu kļūt par pasaules mēroga tīrīšanas ierīču līderi.

Kā globālam zīmola līderim vides tīrīšanā, Kingclean ir svarīga pozīcija un liela ietekme, vienmēr ievērojot biznesa filozofiju turpināt radīt vērtību mērķa klientiem, uzstājot uz galveno konkurētspējas veidošanu, izmantojot tehnoloģiju jauninājumus, pieturoties pie pētniecības un attīstības stratēģijas būt “unikālam”. "un" uzlabotas ", vadot tehnoloģiju attīstību vietējā putekļu sūcēju nozarē. Līdz šim mēs esam izveidojuši stratēģiskas sadarbības attiecības ar daudziem 500 labākajiem klientiem no dažādām valstīm. Mūsu produkti tagad tiek veiksmīgi pārdoti vairāk nekā 100 valstīs un reģionos. Vietējam tirgum mums ir vairāk nekā 4000 veikalu 250 pilsētās 30 provincēs. Mūsu ikgadējais putekļsūcēju ražošanas apjoms pārsniedz 10 miljonus gab., Saglabājot līderpozīcijas 14 gadus visā pasaulē, tādējādi Kingckean ieguvis labu reputāciju kā "Clean of King".

Enterprise Honor

2019. gads - Red Dot uzvarētājs
2019. gads - Red Dot uzvarētājs

The Red Dot is the award for high design quality. The international jury for the Red Dot Award: Product Design only awards this sought-after seal of quality to products that feature an outstanding design. In 2019, JIMMY launched its newest generation powerful cordless vacuum cleaner JV85 Pro and JV85. Kingclean was honored to receive the prestigious Red Dot design award in 2019.

2019. gads - Mūsdienu labā dizaina uzvarētājs
2019. gads - Mūsdienu labā dizaina uzvarētājs

Mūsdienu labā dizaina balva, saīsināti kā CGD, ir starptautiska dizaina balva, ko organizē Red Dot. CGD piešķir produktu, kura dizains atbilst augstākajam starptautiskajam standartam. Kingclean ar lepnumu kļuva par CGD uzvarētāju 2019. gadā par ārkārtas visjaudīgāko nūju putekļu sūcēju sērijas izstrādājumu.

2020. gads - Starptautiskās dizaina izcilības balvu fināliste
2020. gads - Starptautiskās dizaina izcilības balvu fināliste

Starptautiskā dizaina izcilības balva (IDEA) ir viena no ilgākajām un prestižākajām dizaina balvu programmām, kāda pastāv. Sākotnēji tā tika dibināta, lai atzītu izcilus sasniegumus rūpnieciskajā dizainā, un kopš tā laika programma ir izaugusi, lai izceltu dizainu daudzās saistītajās disciplīnās, tostarp dizaina stratēģijā, zīmola veidošanā, digitālajā mijiedarbībā un vēl daudz vairāk.

2020. gada iF dizaina balvas ieguvējs
2020. gada iF dizaina balvas ieguvējs

IF dizaina balva ir atzīta par kvalitātes arbitru par izcilu dizainu. Balva ir viena no vissvarīgākajām dizaina balvām pasaulē un apbalvota ar iesniegumiem dažādajās disciplīnās. IF etiķete ir slavena visā pasaulē ar izciliem dizaina pakalpojumiem un apzīmē pasaulē vecāko neatkarīgo dizaina organizāciju.

2020. gads - laba dizaina atlase Korejā
2020. gads - laba dizaina atlase Korejā

Laba dizaina atlase ir vecākā un prestižākā Korejā organizētā balvu programma. Laba dizaina atlase godina labāko industriālo un grafisko dizaineru un pasaules ražotāju gada sasniegumus par ārkārtas izcilību dizainā. 2020. gada novembrī JIMMY F6 fēns tika izvēlēts kā laba dizaina atlase, pateicoties tā izcilajai industriālā dizaina mākslai.

Koncentrējieties uz inovācijām 26 gadus

1994
1994

Ni Zugena kungs, kura inženieru pieredze ir izveidota Suzhou JinLaiKe Electric Co., Ltd. 2000 kvadrātmetru rūpnīcā ar 60 darbiniekiem un vienu ražošanas līniju, savu vadošo ceļu sākot ar putekļu sūcēju ODM biznesu kā vadības režīmu.

1996
1996

Kingclean veiksmīgi izlaida divus Beetles sērijas putekļsūcēju modeļus - JC861 un JC862. JC 862 ir veiksmīgi pārdots 15 gadus no 1996. līdz 2010. gadam ar uzkrāto pārdošanas apjomu 3 miljoni gab., Kas ir visveiksmīgākais produkts Kingclean vēsturē. Gada pārdošanas apjoms sasniedza 670,000.00 XNUMX gab., Kļuva par lielāko Ķīnas putekļu sūcēju ražotāju. Uzņēmums sāka lietot angļu vārdu "Kingclean" ar norādi, ka mūsu redzējums ir būt līderim vietējā tīrīšanas nozarē.

1997
1997

Kingclean ir pats izstrādājis Ķīnas pirmo ātrgaitas motoru ar vairāk nekā 30,000.00 1200 RPM XNUMX W ar augstu veiktspēju, zemām izmaksām un ilgu kalpošanas laiku.

2011
2011

Kingclean veiksmīgi izstrādāja turbo sprauslu ar slaucīšanas funkciju un diviem putekļu sūcējiem T3 un T5, kas var tīrīt cieto grīdu vietējam tirgum. Tas bija pirmais jaunievedums pasaulē, padarot LEXY zīmolu izcilāku un divu gadu laikā palielinot 2. vietu ar tirgus daļu no 5% līdz vairāk nekā 15%.

2014
2014

Kingclean (KCL) Ķīnā veiksmīgi izstrādāja pirmo putekļu sūcēju ar lielu sūkšanas jaudu, izmantojot BLDC motoru ar 80,000 80,000 apgr./min. Un litija akumulatoru. Un XNUMX XNUMX apgriezienu minūtē ātrgaitas bezkontakta motora izstrāde un pielietošana ieguva "Ķīnas sadzīves tehnikas progresa" otro balvu.

2015
2015

Kingclean veiksmīgi izstrādāja “Magic M8 bezvada putekļu sūcēju ar super digitālu motoru un sūkšanas jaudu”. Šī sērija pilnībā atšķiras no tradicionālā putekļsūcēja un tai ir laikmetīga nozīme. Ar rakstzīmēm ir ērti, funkcionāli un īpaši spēcīgi. M8 sniegums sasniedz pasaules augstāko līmeni ar 18 patentiem. 2015. gada maijā KCL tika veiksmīgi iekļauts Šanhajas fondu biržā. (krājuma kods: 603355)

2017
2017

Pirmais inteliģentais gaisa kondicionēšanas ventilators, kas paredzēts, lai nodrošinātu mīkstu, klusu un inteliģentu dabiskā vēja pielāgošanu ar novatoriskām 7 lapām un bezkontakta mainīgas motora tehnoloģijām, ar lepnumu tika apbalvots ar Ķīnas sadzīves tehnikas asociācijas aplikācijas produktu balvu.

2018
2018

2018. gada martā M95 tika piešķirta Ķīnas sadzīves tehnikas asociācijas aplikācijas produktu balva. Tikmēr dzimis ezera elektriskā zīmola JIMMY Iakshmi jaunais zīmols, kas putekļsūcēju industrijas atjaunošanai piešķir spilgtu krāsu. Tagad JIMMY produkti tiek pārdoti visā pasaulē ar lielisku reputāciju.